OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE CROATIA OPEN 2024

U organizaciji Hrvatskog paraatletskog saveza i Paraatletskog kluba Spektar Pula, na stadionu SRC Veruda – Uljanik u Puli 06.-07. travnja 2024. održano je Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske u para atletici  “Croatia open Pula 2024.” Na 27. izdanju nastupilo je preko 100 para atletičara iz  14 europskih zemalja.

Za Paraatletski klub Samobor nastupio je Antonio Kosmat kategorija T38 koji je sukladno pravilima HPAS-a imao ostvarenu normu za nastup. Kategorije su bile spojene, a plasman se je bodovao RAZA bodovima.

U subotu 06. travnja Antonio je nastupio u disciplini 400 m gdje je osvojio zlatnu medalju, dok je u utrci 100 m zauzeo 2. mjesto odnosno srebrnu medalju.

U subotu 6. travnja 2024. godine u Hotelu Park Plaza Belvedere u Medulinu održana je redovna sjednica Skupštine Hrvatskog paraatletskog saveza sa početkom u 18.30 h na kojoj je sudjelovala Predsjednica Paraatletskog kluba Samobor.

U nedjelju 07. travnja Antonio se je natjecao u skoku u dalj i plasirao se na 4 . mjesto, dok je u utrci 1500 m osvojio srebrnu medalju.

Čestitamo!!