Matej

Matej Tandarić (13.03.1991.)

Fizioterapeutski tehničar-Zdravtsveno učilište, Zagreb (2005.-2009.)

Magistar kineziologije -Kineziološki faklutet, Zagreb (2009.-2015.)

Strani jezici:Izvrsno poznavanje i korištenje engleskog jezika.

Mail adresa: tandaric.m@gmail.com 091-9341-147

Diplomirao, te stekao zvanje magistra kineziologije na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu, smjer kineziterapija. Prethodno završio srednju školu za fizioterapeutskog tehničara, također u Zagrebu. Do sada sam se natjecateljski bavio raznim sportovima uključujući judo, taekwondo, hrvanje te olimpijsko dizanje utega.

Volontirao sam u : poliklinici za ortopediju, fitness instruktor u Fitness centru Samobor, obavljao poslove pomoćnog  trenera mlađih dobnih uzrasta u judo klubu Samobor,  pomoćni trener mlađih dobnih uzrasta u NK Krško, vodio grupne i privatne treninge u FTC Elite Fit u Dubravi i Sesvetama. Prethodno bio zaposlen u fitness/borilačkom centru. Volonterski obavljao poslove kondicijskog trenera u hrvačkom klubu ”Metalac” iz Zagreba u trajanju od tri mjeseca. Pripravnički staž u trajanju od godinu dana odradio u poliklinici Sv. Nedjelja. Kao vanjski suradnik obavljam poslove kondicijskog trenera u atletskom klubu Samobor 2007.