Prva psihodidaktička edukacija trenera

12.11.2022., održana je prva psihodidaktička edukacija trenera u sklopu EU projekta „Jačanje kapaciteta udruge AKOSIS, te razvoj atletike osoba s invaliditetom“. Edukacija je održana u konferencijskim prostorijama centra za mlade „Bunker“ u Samoboru, na adresi Savke Dabčević Kučar 8. Edukacija je održana u suradnji s partnerom projekta, Učilištem Magistra, ustanovom za obrazovanje odraslih, pod vodstvom Marije Renić. Interaktivnim pristupom, te konkretnim primjerima, polaznici edukacije prvo su upoznati s fundamentima rada osoba s invaliditetom.

U drugom dijelu osvrt je bio na predrasude o osobama s invaliditetom i stavovima, te rad sa stresom i depresijom kod osoba s invaliditetom. Uz ugodnu atmosferu, toplu kavu i Marijin profesionalan pristup, polaznici su postali bogatiji za nova znanja u području ove specifične edukacije, kao i za nova prijateljstva i buduće međusobne suradnje.

Zahvaljujemo svim polaznicima prve radionice, te se veselimo nadolazećima!