Treća psihodidaktička radionica za trenere

Dana 10.veljače 2023. u 12h u prostorijama učilišta Magistra, na adresi Ulica Cvjetka Rubetića 16, Zagreb, provedena je treća psihodidaktička edukaciju trenera iz područja rada s osobama s invaliditetom u trajanju 2,5 sata, u sklopu projekta „Jačanje kapaciteta udruge AKOSIS te razvoj atletike osoba s invaliditetom“ pod vodstvom Marije Renić.

Edukacija je uključivala sljedeće teme:

1. Komunikacijske vještine
  2. Komuniciranje sa osobama s oštećenjima vida, s oštećenjem sluha, s
  3. osobama s intelektualnim teškoćama i s osobama s tjelesnim invaliditetom
  4. Komuniciranje s osobama s Downovim sindromom.

Radionica je proširena s temom Komuniciranje s osobama s Downovim sindromom na zahtjev polaznika na prethodnim radionicama budući da neki od polaznika imaju u klubovima osobe s Downovim sindromom.
Svi polaznici su predano radili na svojim zadacima, postavljali konstruktivna pitanja, te su se međusobno pomagali i poticali na rad.

Ovom radionicom zaključena je treća i zadnja psihodidaktička edukacija trenera. Zahvaljujemo predavačici Mariji Renić i svim sudionicima, te se nadamo skoroj aplikaciji stečenih znanja polaznika.